Hakkımızda

Kesintisiz hizmet anlayışı...

ORTAK TEKNOLOJİ 2007 yılında kuruldu.
Bugüne kadar geçen süre içerisinde yerli ve uluslararası birçok firma ile projelere imza attı.
Ekibi ve tüm yöneticileri ile kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermedi.

Şirket Bilgileri
Misyon / Vizyon

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Ortak Teknoloji 2007 yılında kurulmuştur.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Misyon

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

Vizyon

Tüm Ortak Teknoloji çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Hedefimiz

Önümüzdeki 2 yıl içerisinde konumuzda sektörün en iyi firması olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyeye taşımaktır.

Hikayemiz

Ortak Teknoloji fikri, sektörde uzmanlaşmış arkadaşlar arasında bir proje olarak doğdu.

Sonrası gelişim ve araştırma aşamasından geçerek bugünlere geldi.

Neler Yaparız

Biz bilişim teknolojileri alanında piyasa kriterleri ne gerektiriyorsa ona uygun davranır, müşterilerimize herzaman değer katarız.

Yazılım, Donanım, Network, Sistem güvenliği danışmanlığı yaparız.