RestoPos Yazılım

Restoran, cafe, bar, bistro, market, şarküteri, pastane ve diğer birçok satış noktasında kullanılabilen, Barkod ile satış yapabilen, akıllı teraziler ile entegre, hertürlü mobil cihazı terminal olarak kullanabilen bir yazılımdan bahsediyoruz...

Modüler ve Parametrik Bir Yazılım

Restopos, içerisinde bulunan birçok modül ile, paket servisten, terazili tartım satışa, el terminali ile satıştan, mutfak monitörü entegrasyonuna kadar, hatta yemeksepeti.com üzerinden gelen siparişleri direkt olarak paket servise aktarabilmesine kadar esnek ve gelişmiş bir yazılımdır.
"Mutfakta bulunan -Mutfak Ünitesi- ile siparişlerimiz hazır olduğunda sipariş fişini cihaza okutup; siparişi alan garsonun el terminaline mesaj gidiyor."
- Şef Uğur Göle
"Yemeksepeti.com üzerinden gelen siparişler direkt olarak sistem içerisine düşüyor ve mutfaklardan sipariş fişleri çıkıyor, tekrar tekrar elle giriş yapılmasına ve hataya gerek kalmıyor."
- Trabzon Park

RestoPos Teknolojisi

Mali Onay

Yeni gelen kanun ile birlikte çoğu işletmede yazarkasa-pos kullanımı zorunlu hale geldi. RESTO restoran otomasyonun modülü yeni nesil yazarkasa-pos ile GMP3 ve TSM üzerinden entegre bir şekilde çalışmaktadır.

MyMenü

Dijital menülerinizi en ince detayları ve harika görselleri ile müşterilerinize sunabileceğiniz ; Ayrıca müşterilerinizin masadaki tabletleri kullanarak garson çağırma, anketlere katılma, hesap isteme gibi işlemleri yapabileceği uygulamadır.

Paket Sistemi

Resto restoran otomasyon moddülünde siparişler 5 farklı şekilde alınabilmektedir Caller Id (Numara gösterme sistemleriyle şubede siparişler alınabilir.). Firmaya ait sipariş alabilen bir web sitesinden. “yemeksepeti.com” dan. İşletmenize ait veya size özel mobil uygulamalardan.

Mutfak Ünitesi

Türkiye'de ilk ve tek olan Restopos üretimi Mutfak ünitesi ürünü ile: Sipariş yazıcılarından çıkan sipaiş kağıtları ürün hazır olduğunda ünite üzerinden okutulan barkod okuyucu ile sipariş alan garsonun el terminaline mesaj olarak iletilir.
Bu sayede mutfak ve garson senkronizasyonu tam olarak sağlanarak ürünleri gecikme yaşanmadan ve kargaşa olmadan müşteriye teslimatı sağlanır.

RestoCELL

Restoran otomasyonunu bir adım öne taşıyarak tablet ve telefonlardan raporlara online erişim ve kritik raporların sms veya e-posta ile yöneticilere gönderilmesini sağlar. Android ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için faliyet göstermektedir.

Resto Mobile

Resto satış noktaları ve restoran otomasyon yönetim yazılımızı kullanan restoran, cafe, bar, otel vb. işletmeler için hazırlanmış, garsonların iPhone veya iPod Touch kullanarak kolay, hızlı ve hatasız şekilde sipariş alabilmeleri sağlayan mobil uygulamadır.

Yemeksepeti.com Entegrasyonu

Resto yemeksepeti.com ile çift yönlü entegrasyona sahip sayılı restoran otomasyon programlarından bir tanesidir.


Yemeksepeti’ne verilen siparişler direkt olarak Resto’nun içerisine düşmekte ve bu siparişler Resto tarafından mutfak, bar veya diğer hazırlanma noktalarına otomatik gönderilmektedir.


Siparişlerin alındı bilgisi, iptal-onay işlemleri ve teslimat bilgileri de Yemeksepeti’ne Resto tarafından bildirilmektedir.

Tüm Cihazlarda çalışır

Restopos yazılımları: Windows, MacOSx, Android, IOS işletim sistemlerinde çalışır.

Bulut Teknolojisi

RestoCELL Bulut sunucularımızda barınır ve size heryerde herzaman işletmenizin bilgilerini sunar.

Tüm EFT-POS Yazarkasa ile Entegrasyon

GMP3 bağlantılı EFT-POS entegrasyonunu, kasada ödeme alan tüm işletmelerde kullanılabilirsiniz. ör: FastFood, Market, Kuruyemiş


TSM üzerinden EFT-POS entegrasyonunda ise : EFT-POS cihazı TSM sunucuları üzerinden RestoPos ile kablosuz haberleşir.
Masada ya da kapıda ödeme hizmeti veren tüm işletmelerde kullanılabilir. Ör: Restoran, Cafe, Paket Servis kullanan işletmeler.


Bu sistem; Resto’ya bağlı, GMP3 protokolü üzerinden bağlantılı ana makine ve bu ana sistem ile TSM sunucuları üzerinden haberleşen kablosuz EFT-POS cihazdan oluşmaktadır.

RestoPos Sektörler

Bar & Bistro
CAFE
Fast Food
Kahveciler
Kuruyemiş
Market
Otel
Paket Servis
Pastane
Restoran

RestoPos Referansları

101 ŞUBE

43 ŞUBE

23 ŞUBE

41 ŞUBE

18 ŞUBE

24 ŞUBE

12 Şube

3000+ üzerinde markada RESTOPOS Kullanılmaktadır. 

İşletmenizin Dijital Menüsü

Müşterilerinize geleneksel menünüzü dijital menü olarak göstermek , kalori bilgisinden , içerik bilgilerine kadar tüm ayrıntıları görsel olarak paylaşıp sipariş almak MyMenü ile artık çok kolay.

RESTOCELL EKRAN GORUNTUSU

RestoCELL ile Neler yapılır ?

İnternet veya cep telefonu üzerinden anlık takip,

Birden fazla şubenin tek bir ekran üzerinden takibi,

İstenilen tarihte detaylı satış analiz raporları

Görüntülenen raporları istenilen formatta kaydetme

Grafik destekli raporlar

Franchise olan işletmelerin bağımsız takibi

Online uyarı sistemi

Şubelerle anlık mesajlaşma

Akıllı Terazi Entegrasyonu

RestoPos : Digi,Bizerba ve CAS markalı akıllı terazilerle direkt etkileşimli bir şekilde çalışmaktadır.

Şube ve Franchise Yönetim Sistemi (MyADMIN)

Çok şubeli işletmeler için şubelerin bir merkezden yönetilmesini sağlayan sistemdir.

Biyometrik – Dijital Yetki Sistemi

Resto’da yapılan kritik işlemleri parmak izi okuyucular yardımı ile tek kişiye yaptırabilir veya mobil uygulamalar ile kritik işlemlerin onayı verileilir

CRM

Müşteri kartları, parapuan, kampanyalar mail veya mesaj atılabilir ve müşteriye özel mobil uygulama desteği vardır.

Mutfak Monitörü

Garsonlar siparişi alır almaz restoran otomasyon yazılımımız ile entegre çalışan mutfak monitörüne iletilir böylece siparişler daha hızlı hazırlanmış olur.

ERP – Backoffice Entegrasyonu

Resto’da yapılan satışlar Logo, Netsis, Micro, SAP ve Keysoft ERP sistemlerine tüm ayrıntısıyla üretim, stok, reçeteler direkt aktarılabilmektedir.

Resto Cloud ve Datacenter

Çok şubeli işletmelerde şubelerdeki verinin merkezi bir depolama sistemine otomatik senkronizasyonu yapılmaktadır.

Yüksek güvenlik ve stabilite

Resto: kodlanmasından sahada uyarlanmasına kadar tüm aşamalarda sistem güvenliği ile donatılmıştır. Resto Kullanan müşterilerin tercih nedenlerinden biri de sorunsuz sıfır hata ile çalışmasıdır.