Restoran Adisyon Sistemi tercihinde neden RestoPos ?

Bir işletmenin en öncelikli taleplerinden biri sorunsuz çalışan komponentlere sahip olmak istemesidir. 

Tüm işletme içerisinde bulunan enstrümanlar herzaman belli bir düzen içerisinde düzgün çalışmalı, sorun çıkarmamalı, yada sorun çıkardığında ise çabuk onarılmalıdır. 

İşletmeye alınan her ne olursa olsun ilk akla gelen ürünün maliyetidir. Fakat unutulmamalıdır ki : ilk alım maliyeti herzaman aldatır. Bu nedenle alınacak ürünün toplam sahip olma maliyeti ciddiyetle araştırılmalıdır. Söz konusu alınan ürün içerisinde Hizmet var ise daha da dikkat edilmeli, hizmeti veren firmanın geçmişi ve referansları mutlaka kontrol edilmelidir. 

Ortak Teknoloji olarak, müşterilerimize sağladığımız ürünler içerisinde hep bu sürdürülebilirlik-kalite ikilemini bir arada sunan ürünleri tercih ettik. Herşeyi satalım sağlayalım fikrinden uzak durduk ve uzmanlıklarımızı bunun üzerine kurduk. 

Restoran adisyon sisteminde ise durum çok daha ciddi aslında. 

Sektörde birçok firmanın yazılımı mevcut ve bu firmaların pazarlama elemanları kapı kapı dolaşarak birçok çözümü vaad etmekteler. Tabi bu vaatlerin birçoğu sadece ürünü satın alana kadar geçerli. Sonuçta kapıya gelen kişiler pazarlamacı, ürünü satıp bir daha uğramama ihtimalleri çok yüksek. 

Temelinde adisyon sistemleri ise aynı mantıkta çalışmaktadırlar. Burda aralarındaki makası açan ürünün geçmişi ve sorunları ve tabiki de destek veren kurum. 

Restopos sektörde 20 yılı aşan tecrübesi, 3000 üzerinde markada kullanılıyor olması ve özellikle şubeli işletmelerde sorunsuz çalışıyor olması ilk tercih.

Sonrasında ise sektöre kattığı birçok yenilikten bahsetmeliyiz.