Tek bir paketle performansınızı zirveye çıkarın.

Yapabileceğinizin en iyisini yapmak için size gereken her şey: Bilgisayar, telefon veya tablette sorunsuz çalışan tek bir pakette. Size çağımızın en esnek ve hızlı Cloud hizmeti GSuite ile tanıştıralım
GSuite'in : 1 kullanıcıdan > Fortune 500'e kadar milyonlarca işletme ve kullanıcı tarafından tercih edilmesinin nedenlerine bakalım:
Şirketiniz için dijitalleşme alanında en son hangi hamleyi yaptığınızı bir düşünün. Gün içerisinde kaybettiğiniz ama haberiniz bile olmayan fırsat E-Postalarını hayal edin. Yada yolladığınız ama okunmayan yada Spam olarak işaretlenip bir kenara atılan e-postalarınızı düşünün.

İşte GSuite size bu kaybolan e-postalar konusunda ilk yardımı yapıyor, Dünyanın en güvenilir sunucularından (Google) şirketinizin e-postaları gönderiliyor, ve e-postalarınız bu sunucularda barınıyor. Kotanızın dolma derdi yok, alan sıkıntınız yok, maillerim acaba spam'a düşüyormu derdi yok. Çünkü artık şirketiniz e-postalarını Google sunucuları üzerinden gönderip alıyor.
Birde bunun yanında size tüm Google hizmetlerini şirket e-posta adresinizle kullanma imkanı veriyor. Hangouts, Youtube v.s gibi.
Opened laptop

İş e-posta adresi (@sirketiniz.com)

Gelen kutusu için 30 GB depolama alanı ve 7/24 destek sunan profesyonel, reklamsız e-posta. Microsoft Outlook ve diğer e-posta istemcileriyle uyumludur.
Phone

Herkesle, her yerde yüz yüze görüşün

Seyahat masraflarından ve süresinden tasarruf ederken yüz yüze iletişimin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Front view laptop

Ekipler için kolay planlama olanağı

Bir sonraki randevuyu hatırlatmak için Gmail, Drive ve Hangouts ile sorunsuzca entegre olan paylaşılabilir takvimler sayesinde işlerinizi planlamaya daha az, yürütmeye daha çok vakit ayırın.

Güvenli depolama alanı

Tüm dosyalarınızı tek bir yerde tutun ve nerede olursanız olun her zaman en güncel sürüme erişin. Masaüstü bilgisayarınızdaki dosyaları otomatik olarak senkronize edebilir ve farklı cihazlardan erişebilirsiniz.

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için birlikte çalışan iş araçları

Google Cloud tarafından desteklenen iş amaçlı akıllı uygulamalar paketimiz G Suite'le (eski adıyla Google Apps for Work) tanışın.

Hareket halindeyken çalışmak için ihtiyacınız olan her şey

İş ortamınız için tasarlanmıştır ve kullanıcı başına aylık 5 ABD doları fiyattan başlar.

Cihazlarınızın ve verilerinizin güvenliğini sağlama denetimleri

Google Yönetici konsoluyla mobil cihazları, e-posta adreslerini, güvenlik ayarlarını ve çok daha fazlasını yönetebilirsiniz. Şirketinizin tüm verilerini güvenli ve merkezi bir konumda tutarken, verilerinizi, donanım eksiklikleri ya da personel değişimi gibi etmenlerden kaynaklanan kesintilere karşı da koruyun. Sizin işiniz, sizin kurallarınız.

Daha verimli toplantılar yapın!

Takvim'de etkinlikleri herkes için uygun zamanlara planlayın.

Toplantı hatırlatıcılarınızı doğrudan Gmail gelen kutunuzdan alın.

Tek tıklamayla Hangouts üzerinden bir video toplantıya katılın ve ekip olarak gözden geçirmek üzere Slaytlarınızı paylaşın.

Daha az hazırlık, daha az sonraki adım.

Gsuite ile Tanışmak İstermisiniz?

Bizi arayın : +90 850 302 9983

Yada bize e-posta gönderin This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sık Sorulan Sorular

Gsuite'i Farklı Kılan Nedir
G Suite beş alanda diğer ürünlerden ayrılır. İşte bu nedenle araştırma firması Radicati, bulut işletme e-postası alanında G Suite'i lider olarak tanımlamıştır. Raporun özeti ilgili kaynaklarda bulunabilir. Bir bulut lideri. Google güvenilir bulut altyapısı alanında güvenilen bir ad ve bir sektör lideri olarak tanınır. Bulut için oluşturuldu. G Suite, BT bölümlerinin masaüstü bileşenlerinin bakımı için zaman ve para harcamalarını gerektirmeyecek şekilde tepeden tırnağa bulut tabanlı bir hizmet olarak tasarlanmıştır. Eksiksiz bir paket. Bu pakete Google Drive ile dosya depolama ve paylaşma, Google Dokümanlar ile gerçek zamanlı ortak çalışma gerçekleştirme, Hangouts ile video toplantılar ve Gmail ile profesyonel e-posta hizmeti dahildir ve bunların hepsi fiyata dahil edilmiştir. Tutarlılık ve kullanım kolaylığı. G Suite kullanıcıları farklı cihazlarda, işletim sistemlerinde ve tarayıcılarda aynı deneyimi yaşar ve halihazırda birçok çalışan evlerinde Google ürünlerini kullanmaktadır. Çevrimdışı destek. Gmail, Takvim ve Google Dokümanlar kullanıcıların İnternet bağlantıları yokken içerik görüntülemelerine, düzenlemelerine ve oluşturmalarına olanak sağlar, yeniden bağlantı kurulduğunda bunlar otomatik olarak senkronize edilir.
Neden Gsuite Parali ?
G Suite ile, ücretsiz tüketici ürününde yer almayan çok sayıda kurumsal düzey ek hizmet alırsınız: alan adınızda profesyonel e-posta, Gmail'de ve Drive'da ek depolama alanı, 7/24 telefon ve e-posta desteği, %99,9 garantili çalışma süresi, Microsoft Outlook ile birlikte çalışabilmesi, gelişmiş güvenlik özellikleri ve tüm kullanıcı hesaplarında tam yönetim.
Fiyatlandırma ve Faturalandırma nasıl işliyor
G Suite'e kaydolduğunuzda, 10 kullanıcıya kadar yararlanabileceğiniz 14 günlük ücretsiz deneme sürümüne otomatik olarak hak kazanırsınız. Hizmetin kesintisiz olarak sağlanabilmesi için deneme süreniz sona ermeden faturalandırma ve ödeme planı oluşturmanız önemlidir. Her ölçekteki şirket için G Suite'in fiyatı kullanıcı başına aylık 5 ABD doları veya kullanıcı başına yıllık 50 ABD doları olarak belirlenmiştir. Sınırsız depolama ve Apps Kasası ile G Suite için kullanıcı başına ek olarak 5 ABD doları ücret ödersiniz. Faturalandırma planı için iki seçeneğiniz vardır. Esnek Plan ile istediğiniz zaman kullanıcı hesapları ekleme ve silme esnekliğine sahip olursunuz. Yalnızca o ay boyunca kullandığınız hizmet için ödeme yaparsınız. Aylık olarak faturalandırılırsınız. Yıllık Plan ile, G Suite'e bir yıllık üyelik taahhüt etmiş olursunuz ve indirimli ücret ödersiniz. İstediğiniz zaman yeni kullanıcılar ekleyebilirsiniz. Yıllık taahhüt üzerinden aylık olarak faturalandırılırsınız.
GSuite Bugün kullandığım eposta istemcisiyle uyumlumu
G Suite postalarınıza Gmail web arayüzünden erişmenin yanı sıra sık kullandığınız masaüstü istemcisinden de posta gönderip alabilirsiniz. İstemciye bağlı olarak, IMAP veya POP posta protokolünü kullanabilirsiniz. Microsoft Exchange veya başka bir Outlook hizmetinden G Suite'e geçiş yapıyorsanız G Suite Sync'i kullanabilirsiniz. Bu araç, Outlook notlarınız, görevleriniz ve günlük girişleriniz ile birlikte G Suite postanızı, takviminizi ve kişilerinizi yönetmek için Outlook'u kullanmanıza olanak sağlayan Outlook 2003, 2007, 2010 veya 2013 eklentisidir.