İş için Gmail ile özel epostaya ve çok daha fazlasına sahip olun

Sevdiğiniz Gmail'i iş için de kullanın

@sirketiniz.com biçiminde özel e-postaya sahip olun ve telefonunuzdan veya tabletinizden takvime, dokümanlara, video toplantılarına ve daha fazlasına erişin.
"30dk. içerisinde GMail i kullanmaya başladık. Artık kaybolan epostalarımız yok, geniş depolama alanı ve yanında gelen birçok ortak çalışma özelliği ile Gsuite bizim için artık vazgeçilmez oldu."
- Hakan Demir - KOTA
"İş epostaları içerisinde büyük boyutlu mailler ile uğraşıyor ve bu maillerin yedeklemeleri bizim için çok büyük zulüm oluyordu. Spam a düşen mailler de cabasıydı. Güvenliği ve depolama alanı ile GMail bize en uygun seçenek oldu."
- Artür Aksu - X-ray Center

En Güçlü GMail Özelliklerini Keşfedin

Markalı e-postaya sahip olun

İş e-posta adresi (@sirketiniz.com)

Gelen kutusu için 30 GB depolama alanı ve 7/24 destek sunan profesyonel, reklamsız e-posta. Microsoft Outlook ve diğer e-posta istemcileriyle uyumludur.

Etkileşimli Kullanım

Sohbet ve video özellikleri sayesinde e-postanın ötesine geçen iletişimler

Hangouts ile doğrudan gelen kutunuzun içinden bir iş arkadaşınızla sohbet edin, bir müşterinin telefon numarasını çevirin, bir video toplantı başlatın veya video toplantıya katılın.
Sürekli erişim

Bağlantı olmasa bile mobil cihazlarda e-posta

Güçlü iOS ve Android uygulamalarına sahip olun. Tüm mobil cihazlarda ve masaüstü bilgisayarlarda, İnternet bağlantınız yokken iletileri okuyabilir ve ileti taslakları oluşturabilirsiniz; tekrar çevrimiçi duruma geçtiğinizde iletileriniz gönderilecektir.

Sadece bir eposta değil

E-postadan fazlası

Doğrudan gelen kutunuzdan aynı anda 15 kullanıcının katılabileceği video toplantıları düzenleyin.

%99,9 çalışma süresi

Google'ın 365 gün, 7/24 kesintisiz hizmet alacağınız üstün sunucularına güvenin. Otomatik yedeklemeler, spam'den koruma ve endüstri lideri güvenlik önlemleri işletmenizin verilerini korumanıza yardımcı olur.

Bulut rahatlığı

Google Cloud servislerinde alacağınız hizmet kalitesi size başka hiçbir firma tarafından verilemez.

GMail ile Daha iyi oluşturma deneyimi yaşayın!

Gözünüzü gelen kutunuzdan ayırmadan yeni iletiler oluşturun. Gmail'in oluşturma deneyimi hızlıdır, kolay kullanılır ve özelliklerle donatılmıştır.

Ekleri anında görüntüleyin

Gmail'den ayrılmadan dosyaları görüntüleyin. Ekleri, güvenli tek bir yerde düzenlemek ve paylaşmak için doğrudan Drive'ınıza da kaydedebilirsiniz.

Drive'la daha fazlasını paylaşın

Dosyaların gönderilemeyecek kadar büyük olması sorununu unutun. Gmail'in Google Drive'la entegrasyonu sayesinde, 10 GB'a kadar dosyayı e-postayla gönderebilirsiniz. Ayrıca, dosyalar güncel kalır ve her yerden kullanılabilir.

İşiniz için görüntülü toplantıları güvence altına alın.

Google'ın sağlam ve güvenli altyapısını temel alan kurumsal düzeydeki video konferans hizmetiyle ekibinizin bağlantıda kalmasını sağlayın. Meet, Google Workspace ve Eğitim için Google Workspace'e dahildir.

E-posta: @sirketiniz.com

İşletmenizin web adresinden profesyonel e-postalar gönderin (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) ve grup posta listeleri oluşturun (ör. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

İhtiyaç duyduğunuz tüm depolama alanı

Kullanıcı başına 30 GB depolama alanıyla başlayıp ayda 5 ABD doları ek ücretle sınırsız depolama alanı sunan ödeme planına geçiş yapabilirsiniz.

7/24 canlı destek

İhtiyacınız olduğunda bir uzmandan canlı destek almak için Google destek ekibine telefon edin veya e-posta gönderin. Aradığınız cevaplara yardım merkezimizden de hızlıca ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş yönetici kontrolleri

Merkezi yönetici konsolundan kullanıcı ekleyip kaldırabilir, grup oluşturabilir ve 2 adımlı doğrulama ile tek oturum açma (TOA) gibi güvenlik seçenekleri ekleyebilirsiniz.

Mobil cihaz yönetimi

Cihazları kolayca bulmanıza, şifre istemenize ve gerektiğinde verileri silmenize olanak tanıyan cihaz yönetimi sayesinde şirket verilerinizin güvenliğini sağlayın.

Kolay veri taşıma

IBM Notes veya Microsoft Exchange gibi eski sistemlerden eski e-postalarınızı içe aktarmak için ücretsiz taşıma araçlarımızı kullanın. Yardıma ihtiyaç duyarsanız bizi aramanız yeterli.

%99,9 çalışma süresi garantisi, %0 planlı kesinti

Google'ın 365 gün, 7/24 kesintisiz hizmet alacağınız üstün sunucularına güvenin. Otomatik yedeklemeler, spam'den koruma ve endüstri lideri güvenlik önlemleri işletmenizin verilerini korumanıza yardımcı olur.

Mevcut arayüzünüz ile uyumlu

Gmail uygulaması Microsoft Outlook, Apple Mail ve Mozilla Thunderbird gibi masaüstü istemcilerle uyumlu çalışır. Outlook kullanıcıları e-postaları, etkinlikleri ve kişileri G Suite ile senkronize edebilir.
Ortak Teknoloji

2007 yılından bugüne kesintisiz hizmet.

Partnerlik
  • Google Partner
  • Tanaza Partner
  • Microsoft Partner
  • Restopos Partner
Bizi takip edin