Nerede olursanız olun tüm dosyalarınız elinizin altında

Dosyaları kolayca depolayın, senkronize edin ve paylaşın

İhtiyaç duyduğunuz kadar depolama alanı alın

Drive ve Gmail arasında paylaşılan, kullanıcı başına 30 GB depolama alanı, verileriniz için oldukça geniş bir alan anlamına gelir.
Bu yeterli olmazsa kullanıcı başına aylık 10 ABD doları fiyatla sınırsız depolama alanı planımızı satın alabilirsiniz. 5'ten az kullanıcısı olan hesaplar kullanıcı başına 1 TB depolama alanı alır.

Google Drive Özellikleri

Google destekli arama

Klasörlerin içinde bulunan önemli belgeleri acele içinde aramak zorunda kalmayın. Doğru dosyayı getirmek için birkaç anahtar sözcük yazmanız yeterlidir, bu elle yazılmış notların bulunduğu bir resim veya PDF bile olabilir.

Yönetilmesi kolay paylaşım denetimleri

Siz paylaşmaya karar verene kadar dosyalarınız gizli kalır. İndirme, düzenleme, yorum yazma veya görüntüleme izni vererek tekrarlanan kopyalardan ve dosya birleştirme işlerinden kurtulun.

Drive'ı genişletmek için üçüncü taraf uygulamalar

E-imzalar için DocuSign, modeller için LucidCharts ve proje yönetimi için Smartsheets dahil olmak üzere işleri doğrudan Drive'dan halletmek amacıyla yüzlerce entegre uygulama kullanabilirsiniz.

Dosyaları otomatik olarak bilgisayarınızla senkronize edin

Dosyalarınızın tümünü veya bir bölümünü bilgisayarınızda belirlenen bir klasöre senkronize edin. Yerel olarak cihazlarınızda yaptığınız tüm değişiklikler Drive'a, Drive'da yaptığınız değişiklikler de cihazlarınıza otomatik olarak yansıtılır.

Her tür dosyayı saklayın

Drive ilk etapta size 30 GB'lık ücretsiz Google çevrimiçi depolama alanı sunar; böylece fotoğraflarınızı, hikayelerinizi, tasarımlarınızı, çizimlerinizi, kayıtlarınızı, videolarınızı ve diğer tüm içeriğinizi saklayabilirsiniz.

Dosyalarınıza istediğiniz yerden ulaşın

Drive'daki dosyalarınıza herhangi bir akıllı telefondan, tabletten veya bilgisayardan erişebilirsiniz.


Kısacası nereye giderseniz gidin, dosyalarınız elinizin altındadır.

Güvenli

Google Drive, verilerinizi güvende ve kontrolünüz altında tutmanız için özel olarak tasarlanmış düzinelerce kritik güvenlik özelliğine sahiptir.

Heryerden Erişilebilir

Drive'daki çalışmalarınıza favori Android veya iOS cihazınız da dahil olmak üzere dilediğiniz bilgisayar, tablet veya telefondan İnternet'e bağlı değilken bile erişebilirsiniz.

Online Düzenleme

Drive'ı kullanarak, ek yazılım veya maliyet olmaksızın video, resim, Microsoft® Office belgesi, e-tablo ve PDF dahil 40'tan fazla popüler dosya biçiminin önizlemesi yapılabilir.

E-Keşif

Google Apps Kasası, Drive'daki tüm içerikte arama yapmaya ve içeriği e-Keşif için dışa aktarmaya olanak tanır.

Güvenli Depolama Alanı

Google Drive (alan doğrulamasıyla birlikte), belirli düzenlemelere tabi olan sektörler veya coğrafi bölgeler için FISMA, FERPA ile HIPAA desteği sunar ve Safe Harbor Gizlilik İlkeleri'ne bağlıdır.

Yönetici Araçları

Google Drive* şirketlere kullanıcılarını yönetmek, mobil cihaz yönetimi ile cihazların güvenliğini sağlamak, paylaşım izinleri vermek, ileri düzey denetim ve raporlama ile kritik analizler almak için güçlü ve kullanımı kolay araçlar sağlar.

Yüksek derecede şifreleme

Google Drive, verilerinizin güvenliğini sağlamanız ve kontrolünüz altında tutmanız için özel olarak tasarlanmış düzinelerce kritik güvenlik özelliği içerir.

7/24 Destek

Google Drive için telefon, sohbet, e-posta üzerinden 7/24 destek sağlanmaktadır. Çalışmalarınıza erişebilmenize ve başarılı olabilmenize yardımcı olmak için buradayız.
Ortak Teknoloji

2007 yılından bugüne kesintisiz hizmet.

Partnerlik
  • Google Partner
  • Tanaza Partner
  • Microsoft Partner
  • Restopos Partner
Bizi takip edin