Hizmetlerimiz

01

Danışmanlık Hizmetleri

Ortak Teknoloji BT Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

02

Dış Kaynak

Sektörde 2007 yılından itibaren dış kaynak konusunda seçkin ve profesyonel insan kaynağıyla hizmet veren Ortak Teknoloji, bu konudaki tüm tecrübesini müşterilerine aynı kalite standartlarında aktarmaktadır.

Ortak Teknoloji tüm uzman olduğu alanlarda sertifikalı, tecrübeli ve iş disiplinine sahip profesyonel insan kaynağı ile uçtan uca BT operasyonlarınıza katma değerli hizmetleri ile destek vermektedir.

03

Profesyonel Hizmetler

Ortak Teknoloji müşterilerine, geçmişte kazanmış olduğu tecrübelerini yeni teknolojiler ile birleştirip uçtan uca Bilgi teknolojileri Projeleri hazırlayarak sunmakta ve hayata geçirmektedir.

Geniş yelpazedeki teknik uzman kadromuz ile HP ve Microsoft sertifikalı mühendislerimiz sayesinde müşterilerimizin tüm BT projelerinde ihtiyaçları olan insan kaynağı ve servis desteği sağlayarak profesyonel hizmetler sunmaktadır.

04

Bakım & Destek Hizmetleri

Müşterilerimizin IT altyapılarının kurulum ve konfigurasyonu sonrası devreye alındığında sürekliliğinin takip edilmesi, olası sorunlara karşı önlem alınması gereklidir. 

Firma olarak müşterilerimiz ile uzun süreli işbirliği içerisinde Bakım & destek anlaşmaları yapar ve sistemlerinin sürekli ve sağlık olarak çalışmasını sağlarız. 

05

Satış Hizmetleri

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak talebe özel hizmet anlayışını Ortak Teknoloji kurumsal kimliği ile bütünleştiren Satış Hizmetleri Departmanı, üstün ürün kalitesi ile müşterilerinin teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel çözüm ve hizmetler bütünü sunmaktadır.

Tümüne ek olarak

Bakım Anlaşmaları

Müşteriye özel paketler, uzman ekipler tarafından verilen bilişim desteği.

Teknoloji Danışmanlığı

Şirketinizin teknolojik ihtiyaçları için gerekli tüm altyapılar.

Bilişim Analizi

Altyapınızı, IT ekipmanlarınızı, lisanslarınızı analiz edip size uygun çözümler sunarız.

5/8 - 7/24 destek

Mesai saatleri içerisinde yada dışında sürekli destek alabileceğiniz anlaşmalar.

Bulut bilişim

Geleceğin teknoloji Bulut bilişim çözümleri, Microsoft Azure yada Google Cloud

Web Hizmetleri

Web sayfalarınızı bize emanet edin, Domain hosting yada e-postalarızı güvenle kullanın.

Bilişim hizmeti ihraç ediyoruz

Uluslararası Bilişim Destek firmalarının ülkemizdeki partnerlerinden biri olarak, yurtdışına bilişim destek ihracatı yapıyor ve katma değerli servisler sunuyoruz.
Ortak Teknoloji

2007 yılından bugüne kesintisiz hizmet.

Partnerlik
  • Google Partner
  • Tanaza Partner
  • Microsoft Partner
  • Restopos Partner
Bizi takip edin