Odak noktamız;
Hizmetlerimizin devamlılığıdır

Kurum olarak, işletmenizin bilişim sistemlerinin sürekli ve sağlıklı olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Sunucu & Network

Hizmetleri

Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu ve network ürünleri modelleri için HP, IBM, Dell gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucu ve network donanımlarının temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.

Yazılım Lisanslama

Hizmetleri

Google TM, ESET TM  ve Microsoft TM’un geniş ürün ailesindeki tüm ürünlerin lisanslama işlemleri, uzman kadromuzun firma ihtiyaçlarınızı detaylı analiz ederek yürüttüğü bir süreçtir. Bu konuda ister halihazırdaki sisteminiz, ister yeni kuracağınız altyapının ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlenerek firmanızı önemli lisans problemleriyle karşı karşıya kalmadan işler hale getirilir. 

Bakım & Destek

Hizmetleri

Aylık veya yıllık destek anlaşmaları kapsamında, uzaktan telefon ile destek, internet üzerinden bağlantı ile destek veya yerinde destek paketlerimiz ile, firmanızın tüm BT ihtiyaçlarında süreklilik ve erişilebilirlik sağlayarak profesyonel destek hizmetleri vermekteyiz.

Yönetilen Web

Hizmetleri

Gsuite veya Office365 email hizmetinizin devamlığı, bakım ve yönetimi, ayrıca firmanızın web sitesinin yapım, taşıma, kurulum, tasarım süreçlerinin yönetimi, web sunucularınızın bakım ve takibi hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

"İnsanlara gelince onlardan teşekkür beklemeden, elinden gelen iyiliği yap, bazı tek tük can sıkıcılıklar olursa da genelde hep iyi bir ilişki kalır. "

Goethe

Uzmanlık Alanlarımız

Ağırlama Sektörü

Restoran, Cafe vb gibi işletmelerde, sipariş sistemlerinden cost control sistemlerine kadar muhasebeden güvenlik PDKS cihazlarına kadar uçtan uca çözümler sunmaktayız.

Dernekler

Dernekler ve Kar amacı gütmeyen kuruluşların tüm bilişim ihtiyacını karşılıyor, en uygun maliyetlerle en üst düzey kalitede bilişim hizmetlerini sunuyoruz.

Global Kuruluşlar

10 yılı aşkın uluslarası firmalar ile oluşturduğumuz birlikte çalışma alanları, destek tedarik ve diğer bilişim ihtiyaçlarında bizleri hem iletişim hemde yakın çalışılan bir partner haline getirmekte.

Üretim / KOBİ

Ülkemizin dinamosu KOBİ'ler ve üretici firmalar ile birlikteliğimiz ise teknolojiye daha yakın olmaları, teknolojinin ve bilişimin en iyi enstrümanlarını kullanmaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ortak Teknoloji

2007 yılından bugüne kesintisiz hizmet.

Partnerlik
  • Google Partner
  • Tanaza Partner
  • Microsoft Partner
  • Restopos Partner
Bizi takip edin